O Firmie


Działamy nieprzerwanie od 2006 roku.
Spośród bardzo wielu producentów na rynku krajowym i zagranicznym, pomagamy wybrać naszym kontrahentom  właściwy produkt. Współpracujemy z licznymi wytwórcami z Polski i Europy. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom i wymogom naszych Kontrahentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wykładzin obiektowych Axminster , firmy Agnella Brintons oraz niemieckiego producenta wyrobów z tworzyw sztucznych,  firmy Auer.
Wyposażamy firmy, instytucje i hotele w bardzo wiele potrzebnych produktów do biura, magazynu, warsztatu czy na tereny zewnętrzne. Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji obiektowych, na obszarze dostaw wykładzin Axminster , łóżek i materacy hotelowych, mebli  do obiektów użyteczności publicznej oraz wiele innych jak np. różnego rodzaju  regały metalowe. 

Naszą misją jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług w postaci szerokiego asortymentu produktów, które zapewniają trwały komfort w użytkowaniu. Wartością dla nas jest zaufanie, uczciwość i życzliwość.Dla budowania profesjonalnych i nowoczesnych relacji na płaszczyźnie biznesowej, dynamicznie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje. Pracujemy nad tym aby wszyscy nasi Partnerzy z którymi współpracujemy, byli usatysfakcjonowani. Jesteśmy po to żeby wykonać dla naszych kontrahentów rzetelną i ciekawą usługę. To czego nie wiemy deklarujemy dowiedzieć się i pomóc.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy oraz skorzystania z naszej  oferty. 
Skander Wyposażanie Firm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz