wtorek, 19 czerwca 2018

Nowoczesne technologie dla Snu

Materace piankowe to idealne, wysoce elastyczne punktowo, podłoża które dopasowują się do indywidualnych potrzeb naszego ciała. Nacisk rozkłada się równomiernie na całą leżącą powierzchnię. Pianki żelowe, niezależnie od tego, czy jest to tył, brzuch czy pozycja boczna, optymalnie dopasowują się do ciała. Kręgosłup zachowuje swój naturalny kształt, mięśnie odczuwają ulgę i można się zrelaksować. Nie odczuwa się  napięcia powierzchniowego.
Nowoczesne technologie wytwarzania pianek to otwarte struktury neutralnej pod wpływem temperatury pianki żelowej, która tworzy przyjemny klimat do spania. W przeciwieństwie do materiałów lepkosprężystych, pianka żelowa ma zawsze stałą wytrzymałość. Niezależnie od tego, czy jest to zimna, czy gorąca letnia noc, komfort leżenia jest zawsze bardzo przyjemny.
Inny rodzaj nowoczesnej pianki, znajdującej zastosowanie w komfortowych materacach,  to zimna pianka, którą stosuje się, gdy proces spieniania odbywa się za pomocą specjalnych preparatów bez ciepła. Produkcja oparta jest na ekologicznej mieszance surowców i wody. Materace są aksamitnie miękkie na zewnątrz, ale w środku o wysokiej nośności. Odpowiednio dopasowane do ciała. Strefa pochylania i rozbudowane kanały wentylacyjne gwarantują bardzo dobre właściwości podparcia dla ciała.Nowoczesne , wytrzymałe i idealne do podparcia ciała pianki, znajdują się w naszych materacach.Serdecznie zapraszamy do zapytań. Posiadamy długoletnie doświadczenie. Profesjonalnie doradzimy. SKANDER Wyposażenie dla Firm.

www.skander.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz